مشاوران ايران
شرکت علمی پژوهشی مشاوران ایران با تیمی مجرب و متخصص از دانشجویان دانشگاهای دولتی تهران آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره برای انجام پایان نامه شما دانشجوی گرامی میباشد.
RSS Feed
 • تعداد بازديد : 24149
 • تعداد نوشته ها : 50
 • تعداد نظرات : 0

 • مسلما بارها برای شما پیش آمده است که خواسته باشید که نوشته یا مقاله ای بنویسید که در مجلات معتبر علمی یا رسانه های پر بازدید منتشر شود یا در مرجع دهی در پایان نامه کارشناسی ارشد خود استفاده کنید ولی نمی دانستید که باید چگونه به نوشته خود سر و سامان دهید تا هم آن را نظام مند کنید و هم مهیای انتشار در مجامع معتبر علمی نمایید به گونه ای که موجب آبروریزی نشود!

  منبع: تیم تحقیقاتی مشاوران ایران 

   مشاور ایران ، همگام شما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

   
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
  رفرنس دهی به سبک APA برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  یکی از مهمترین نکات در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد نحوه رفرنس دهی میباشد. توجه فرمایید که به هنگام انجام پایان نامه کارشناسی ارشد خود باید استاندارد هایی را رعایت فرمایید.هزاران روش برای استناد به منابع مختلف علمی وجود دارد. مجلات علمی بسیاری در دنیا وجود دارند که از سبک های خاص خود برای رفرنس دهی استفاده می کنند. اما مجلات زیادی نیز وجود دارند که روش های معتبر و شناخته شده را به نویسندگان خود توصیه کرده و از آن ها برای چاپ مقاله در نشریات خود بهره می برند. سبک مرجع نویسی APA (مخفف American Psychological Association)، پرکاربرد ترین سبک در بین علوم اجتماعی و پزشکی است که از بعضا از آن در سایر علوم نیز استفاده می شود.

  منبع: تیم تحقیقاتی مشاوران ایران، تیم پشتیبانی تراپیپر

   مشاور ایران ، همگام شما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
  روش های رفرنس دهی در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یکی از مهمترین فاکتورها ارجاء دهی به مطالب میباشد.هر اثر علمی یا بر مبنای افکار و دستاوردهای خود نویسنده و یا بر پایه نوشته ها و مطالب دیگران است. بدیهی است که اخلاق علمی حکم می کند که مرجع اثری که از آن استفاده شده ذکر گردد تا خواننده به سهولت به آن منبع دسترسی پیدا کنند. در زیر به انواع روش های رفرنس دهی اشاره می کنیم:

  منبع: تیم تحقیقاتی مشاوران ایران، تیم تحقیقاتی محققان برتر،گروه پایان نامه آنلاین

   مشاور ایران ، همگام شما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
  X