مشاوران ايران
شرکت علمی پژوهشی مشاوران ایران با تیمی مجرب و متخصص از دانشجویان دانشگاهای دولتی تهران آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره برای انجام پایان نامه شما دانشجوی گرامی میباشد.
RSS Feed
 • تعداد بازديد : 24157
 • تعداد نوشته ها : 50
 • تعداد نظرات : 0

 •  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق

  دپارتمان برق مشاوران ایران آماده مشاوره و همیاری شما دانشجویان گرامی در زمینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد،انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد برق ، ارائه مقالات در ژورنال های معتبر و شبیه سازی انواع سیستم ها و مدارات میباشد.این دپارتمان تشکیل شده از دانشجویان ممتاز دانشگاهای معتبر تهران و اساتید شناخته شده و مجرب این حوزه.

  توجه داشته باشید یک مهندس نیاز ندارد تمام مهارت ها را داشته باشد. شما دانشجوی گرامی میتوانید برای صرفه جویی در وقت  و هزینه از تیم پشتیبانی و تحقیقاتی مشاوران ایران در این زمینه کمک بگیرید.انجام پایان نامه را با مشاوران ایران برای خود لذت بخش کنید.
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب : انجام پایان نامه برق
   

  در مقاله قبلی "چگونه یک پروپوزال خوب بنویسیم(قسمت اول)" در مورد انتخاب موضوع پروپوزال پایان نامه و اهدافی که در پروپوزال نویسی باید مدنظر داشته باشیم و همچنین نحوه سفارش پروپوزال صحبت کردیم.در این مقاله قصد داریم به نحو کاملتری به آموزش پروپوزال نویسی میخواهیم بپردازیم. امیدواریم که شما دانشجویان گرامی با مطالعه مطالب سایت ما نیاز به کمک دیگران برای ارائهپروپوزال نداشته باشید ولی اگر به هر دلیلی نیاز به کمک داشتید میتوانید از طریق فرم " سفارش نوشتن پروپوزال " با تیم تحقیقاتیمشاوران ایران تماس حاصل فرمائید.

  مشاوران ایران همیار شما در تمام مراحل دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
  عمده ترین فعالیت های دپارتمان برق-الکترونیک شرکت مشاوران ایران عبارتند از :انجام پایان نامه الکترونیک| شبیه سازی مدارات الکترونیک | شبیه سازی مدارات در متلب | تحلیل مدارات الکترونیک

  انجام پایان نامه الکترونیک

  مهندسی الکترونیک یکی از گرایش های اصلی مهندسی برق میباشد.همواره دانشجویان به هنگام انجام پایان نامه ارشد الکترونیک با چالش های زیر مواجه اند: 

  ·        عدم تسلط به شبیه سازی مدارات الکترونیک

  ·        عدم تسلط به طراحی مدارات الکترونیک

  ·        اپآشنا نبودن با قطعات الکترونیکی

  ·        آشنا نبودن به  کدنویسی متلب و شبیه سازی مدارات الکترونیکی در متلب

  ·        عدم آشنایی با نرم افزار های تخصصی الکترونیک
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
  انجام پروپازال پایان نامه
  تصور نگارش پروپوزال پایان نامه برای بسیاری از افراد یک مسئله دشوار است، اما انجام این کار ترس ندارد. در عمل پروپوزال زمانی نوشته می شود که افراد نیاز به مجوزهای خاص برای پایان نامه یا نوشتن یک مقاله دارند. در این حالت پروپوزال یک راه رسمی برای مطرح کردن یک ایده و درخواست برای انجام اقدامات لازم درباره آن است. زمانی که یک پروپوزال پایان نامه را تهیه می کنید، در نظر بگیرید این پروپازال برای چه موضوعی نوشته میشود. انجام پروپازال پایان نامه شما توسط تیم تحقیقاتی مشاوران ایران به شما ارامش خیال را در تصویب موضوع و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد میدهد. برای تماس با متخصصان ما میتوانید فرم ثبت سفارش پروپوزال را پرکنید.   ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
  عمده فعالیت های دپارتمان روانشناسی مشاوران ایران : انجام پایان نامه، مقاله و تحلیل آماری رشته روانشناسی (کلیه گرایش ها)،انجام پروپوزال روانشناسی، انجام پایان نامه روانشناسی، انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی، نگارش و چاپ مقاله ISI روانشناسی،پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI رشته روانشناسی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری .

   انجام پایان نامه روانشناسی

  مشاوره و انجام تخصصی پروپوزال و پایان نامه روان شناسی، مشاوره علوم تربیتی(کلیه گرایش ها) در سریعترین زمان و بهترین قیمت و کیفیت. پایان نامه ها توسط تیمی از افراد متخصص با مدارک(دکترای مشاوره خانواده، دکترای روان سنجی، کارشناسان ارشد روان شناسی بالینی از دانشگاه های برتر کشور ) انجام می پذیرد. نقطه قوت ما تخصص و تعهد ما است. اگر در انجام پایان نامه روانشناسی به دنبال شرکتی هستید که پا به پای شما تا سر جلسه دفاع بیاید و شما را حتی بعد از دفاع در انجام اصلاحات یاری کند با تیم پشتیبانی و تحقیقاتی مشاوران ایران از طریق پر کردن فرم سفارش تماس حاصل فرمائید.

  دانش، دانشگاهی بدون واسطه در دسترس همگان

  روانشناسی، علم کاربردی مطالعه رفتار و فرایندهای ذهنی بر اساس یافته‌های علمی و تحقیق شده می‌باشد. رفتار به فعالیت‌ها و اعمالی اشاره دارد که قابل مشاهده و قابل اندازه گیری می‌باشند، مانند صحبت کردن و راه رفتن، اما فرایندهای ذهنی به اعمال و فرایند‌هایی اشاره دارد که به صورت مستقیم قابل دیدن و درک کردن نیست و نمود آنها را می‌توان در رفتار و دیگر فرایند‌ها مشاهده کرد، مانند تفکر و یا هیجان و ترس.

  برخی از سرفصل های تحقیقاتی که توسط تیم تحقیقاتی مشاوران ایران انجام شده است عبارتند از:

  ·         انجام پایان نامه روان شناسی سلامت

  ·         انجام پایان نامه نوروپسیکولوژی شخصیت

  ·         انجام پایان نامه روان شناسی تحولی روانشناسی شناختی

  ·         انجام پایان نامه رشد و بهداشت روانی

  ·         انجام پایان نامه آسیب شناسی اجتماعی

  ·         انجام پایان نامه روان شناسی تحولی

  ·         انجام پایان نامه آسیب شناسی روانی و بالینی

  ·         انجام پایان نامه روانشناسی بالینی

  ·         انجام پایان نامه روانشناسی شناختی

  در آخر توجه داشته باشید که اگر تخصص تیم مشاوران ایران به شما کمک میکند که پایان نامه شما به بهترین روش ممکن انجام شود.

  مشاوران ایران همیار شما در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

     ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
   آیا تا بحال فکر کرده اید که میتوان براحتی میشود شش تا ده ماه کسر خدمت با پایان نامه های مرتبط با سازمان قضائی نیروهای مسلح گرفت؟ آیا به بعد از تمام کردن پایان نامه و بعد از جلسه دفاع فکر کرده اید؟ ما در این مطلب به شما تمام نکات لازم و ضروری برای گرفتن کسری خدمت را آموزش میدهیم. تیم پشتیبانی مشاوران ایران آماده کمک به شما دانشجویان گرامی برای گرفتن کسری خدمت سربازی میباشد.

  دانش دانشگاهی بدون واسطه در دسترس همگان

   
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
  برای بیان مسئله در پروپوزال پایان نامه و طرح های پژوهشی باید نکاتی مانند توضیح بنیادی مساله پژوهش ، بیان اهمین مساله  ، راه حل های شناخته شده آن مساله و دلایل اهمیت پژوهش برای رفع آن مساله را در نظر گرفت . برای آشنایی با این موضوع مقاله زیر را مطالعه نمایید.پژوهشگر در بیان مسئله هدف خویش را بیان می‌کند ؛ یعنی چه چیزی می‌خواهد بگوید یا چه چیزی را می‌جویدبیان مسئله، ظریف‌ ترین، حساس‌ترین و شاید بتوان گفت که مشکل‌ترین بخش از فرآیند پژوهش را تشکیل می دهد.

  دانش دانشگاهی بدون واسطه در دسترس همگان
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
  X