مشاوران ايران
شرکت علمی پژوهشی مشاوران ایران با تیمی مجرب و متخصص از دانشجویان دانشگاهای دولتی تهران آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره برای انجام پایان نامه شما دانشجوی گرامی میباشد.
RSS Feed
 • تعداد بازديد : 24158
 • تعداد نوشته ها : 50
 • تعداد نظرات : 0


 • انجام پایان نامه مهندسی صنایع گرایش سیستمهای اقتصادی اجتماعی


  مهندسی سیستم ها فرایندی است که با استفاده از آن میتوان به احتیاجات و ارتباطات یک سیستم پیچیده اگاهی پیدا کرده و سپس به توسعه، ارزیابی و پیاده سازی راه حل های کارا و بهینه برای رفع این نیازها می پردازد. چیزی که موجب می شود مهندسی سیستم از سایر گرایش های مهندسی صنایع متمایز شود، توجه آن به سیستمهای جامع و سطح گسترده به کارگیری آن در تست و بهینه سازی مسائل سازمانی، تکنولوژیکی و انسانی است.
  مهندسی سیستم رشته ای مسئله محور است که از رویکردهای مختلفی در طیف وسیعی از سیستم های سخت و نرم جهت حل مسئله استفاده می‌‌کند. رویکردهای مطرح در این طیف از سخت به نرم دربرگیرنده تحقیق در عملیات، تحلیل و طراحی سیستم، پویایی‌شناسی سیستمی، سایبرنتیک سازمانی، متدولوژی سیستمی نرم و ... میشود. تفکر سیستمی به قدری در رشته مهندسی صنایع مهم می‌باشد که ممیزه اصلی یک مهندس صنایع نسبت به فارغ‌التحصیلان سایر رشته‌های مهندسی دید سیستمی و قابلیت حل مسئله به طور سیستماتیک می‌باشد.

  رویکرد ها و ابزارهای انجام پایان نامه  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :

  انجام پایان نامه مهندسی صنایع گرایش سیستمهای سلامت

  با گدشت زمان تحولات بسیاری در نظام سلامت ایجاد و موجب پیچیدگی و پویایی این نظام مهم در طول زمان شده است. از انجایی که نظام سلامت بخش اعظمی از هزینه های دولتی را شامل می شود، لذا احساس نیاز برای بهبود و بهینه سازی این سیستم کاملا محسوس و درخور توجه بوده و علاوه براین، وجود دیدگاهی سیستمی در این بررسی نقش مهمی را نیز ایفا می کند. هر چند حوزه سلامت از وجود پزشکانی با تجربه و کارامد، نیروی انسانی خبره برخوردار بوده و همچنین امکانات و تکنولوژیهای پیشرفته ای را نیز در اختیار دارد؛ با این حال، هنوز در این حوزه مسائل و مشکلات عدیده ای وجود داشته که نارضایتی هایی را بین بیماران نیز ایجاد کرده است. حتی در صورتی که تمامی افراد و بخشهای مختلف حوزه سلامت در راستای انجام درست مسئولیت خود کوشا باشند، به دلیل عدم به کارگیری یک دیدگاه سیستمی در این حوزه، هنوز مشکلات بسیاری به قوت خود باقی بوده و موجبات نارضایتی مشتریان این حوزه خواهند شد. 
  گرایش سیستم های سلامت مهندسی صنایع سعی بر این دارد تا با شناسایی، بررسی و تحلیل سیستمهای موجود سلامت، راه حلهایی را ارئه کند تا با استفاده از ان، سیستم سلامت بتواند به صورت کاراتر عمل کرده و بهره وری سیستم خود را افزایش دهد.

  رویکرد ها و ابزارهای انجام پایان نامه  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :

  انجام پایان نامه صنایع

  انجام پایان نامه مهندسی صنایع گرایش مدیریت نوآوری و فنّاوری

   

  دانشجویان این رشته به منظور انجام پایان نامه خود بهتر است رویکرد مطالعه موردی محور داشته باشند. به عبارت بهتر این رشته تمرکز خاصی به شباهت و تفاوت بین مدیریت سنتی و مدیریت نوآورانه با استفاده از فناوری های جدید اشاره می کند و طبیعتا بین سازمان های مختلف نگرش های مختلفی نسبت به ابزارهای فناوری دارند. 
  رویکرد ها و ابزارهای انجام پایان نامه مهندسی صنایع مدیریت نوآوری و فنّاوری
  بر خلاف دیگر گرایش های مهندسی صنایع در مورد ابزارهای مورد نیاز این رشته به منظور انجام پایان نامه نمی توان زیاد اظهار نظر کرد. اما به دلیل شباهت زیاد این رشته با مدیریت تکنولوژی و مدیریت کارآفرینی ما بیشتر از همه روش های آماری مانند روش های آماری ( انواع همبستگی ها بخصوص همبستگی پیرسون و اسپیرمن، رگرسیون، تحلیل مسیر با نرم افزار SPSS و معادلات ساختاری با نرم افزارهای (AMOS – Lisrel – Mplus – smartPLS – EQS – SAS(proc CALIS) – STATA (SEM) –R(sem,lavaan, OpenMax), Ωnyx) و دیگر تحلیل‌های آماری پیشرفته با نرم‌افزار SPSS ، با نرم‌افزار SAS و JMP، طراحی پرسشنامه، بررسی روایی و پایایی پرسشنامه، محاسبه حجم نمونه با استفاده از روش‌های مختلف و نرم‌افزار NCSS&PASS )را توصیه می کنیم.
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :

  انجام پایان نامه مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستمها

  دانشجویان رشته مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم ها می توانند موضوع خود را به منظور انجام پایان نامه در ارائه مدل های بهینه در سازمان ها و کارخانه ها به منظور بهینه سازی مسائل مختلف از قبیل نیروی انسانی، مواد و ماشین آلات ارائه کنند. آنها سعی می کنند ارتباط منطقی بین اجزاء انواع سیستمهای تولیدی و غیر تولیدی را جستجو کرده و بازدهی آنها را افزایش دهند.

  رویکرد ها و ابزارهای بسیار پرکاربرد انجام پایان نامه مهندسی صنایع بهینه سازی سیستمها
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب :
  X