مشاوران ايران
شرکت علمی پژوهشی مشاوران ایران با تیمی مجرب و متخصص از دانشجویان دانشگاهای دولتی تهران آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره برای انجام پایان نامه شما دانشجوی گرامی میباشد.
RSS Feed
 • تعداد بازديد : 24151
 • تعداد نوشته ها : 50
 • تعداد نظرات : 0

 • اماده-شدن-برای-پایان-نامه

  شش مهارتی که هر محقق، قبل از آغاز پایان نامه باید کسب کند.

  در این بلاگ به توضیح شش مهارتی که باید هر محقق برای شروع پایان نامه داشته باشد را تشریح کرده ایم . معمولا در کتاب ها و کارگاه های آموزشی روش تحقیق، «انتخاب موضوع»، اولین گام پایان نامه نویسی معرفی می شود. اما اجازه دهید قبل از آن، به یک موضوع بسیار مهم اشاره کنم. موضوعی که هرچند «رسما» به عنوان مرحله ای از مراحل ابتدایی تحقیق به آن اشاره ای نمی شود، اما تجربه نشان داده که تاثیرش در انجام یک کار خوب تحقیقی، بسیار زیاد است و همه کسانی که به صورت حرفه ای به کار پژوهش و تحقیق مشغولند، عملا به این مساله واقفند. اما آن چیست؟

  اجازه بدهید موضوع را با مثالی روشن تر کنیم.وقتی قرار است به یک پروژه تحقیقاتی وارد شویم، یعنی دقیقا قرار است چه کار کنیم؟ 
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب : مقالات انجام پایان نامه - پایان نامه نویسی
  منبع : شرکت علمی پژوهشی مشاوران ایران

  دپارتمان برق مشاوران ایران آماده مشاوره و همیاری شما دانشجویان گرامی در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد خود، ارائه مقالات در ژورنال های معتبر و شبیه سازی انواع سیستم ها و مدارات میباشد.این دپارتمان تشکیل شده از دانشجویان ممتاز دانشگاهای معتبر تهران و اساتید شناخته شده و مجرب این حوزه.
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب : مقالات انجام پایان نامه
  X