مشاوران ايران
شرکت علمی پژوهشی مشاوران ایران با تیمی مجرب و متخصص از دانشجویان دانشگاهای دولتی تهران آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره برای انجام پایان نامه شما دانشجوی گرامی میباشد.
RSS Feed
 • تعداد بازديد : 24162
 • تعداد نوشته ها : 50
 • تعداد نظرات : 0

 • نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

   

  نکات ارزشمند در پایان نامه نویسی

  نگارش و دفاع از پایان نامه یکی از شرایط فراغت از تحصیل در دورههای تحصیلات تکمیلی )کارشناسی ارشد و دکتری است) . پایان نامه در واقع گزارشی مفصل از پژوهشی مستقل است، که با نظارت استادان راهنما و مشاور، از سوی دانشجو اجرا شده و درنهایت نوشته شده است. این گزارش باید دارای مشخصاتی باشد که آن را ابتدا از نظر استادان راهنما و مشاور و سپس نزد هیئت داوران قابل قبول سازد. اما از آنجا که معموال پایان نامه نخستین کار تحقیقی مفصل و جدی دانشجویان است، اغلب آنان در انجام این کار با دشواری هایی مواجه میشوند. برای حل این مشکلات، دانشجویان باید با فرایند تدوین و نگارش پایان نامه آشنا شوند، و از مهارتهای لازم در این خصوص بهره مند باشند. بر این اساس، مقالة حاضر با هدف ترسیم تصویری کلی از این فرایند، گامهای اصلی آن را در ده مقوله طبقه بندی می‌کند، و نکاتی را در هر مورد مطرح میسازد. مراحل مورد بحث در این مقاله عبارتند از: انتخاب موضوع، تدوین و نگارش پروپوزال، بررسی و مرور پیشینة پژوهش، گردآوری و تحلیل داده ها، ارائة یافته ها و تفسیر نتایج، نگارش متن اصلی، حضور در جلسة دفاع، پس از جلسة دفاع، اخالق پژوهش، و سایر موارد ) تعامل با استاد راهنما و موارد مشابه.

     ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب : پروپازال کارشناسی ارشد
  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد,انجام پایان نامه مدیریت, انجام پایان نامه برق, انجام پایان نامه ارشد حسابداری, انجام پایان نامه ارشد حقوق , انجام پروژه دانشجویی , پایان نامه

  ساختار کلی یک پروپوزارل کارشناسی ارشد که به عنوان معرفه ای از طرح پایان نامه کارشناسی ارشد شما میباشد از 9 قسمت زیر درست شده است. 

  1. تدوین طرح تحقیق

  2.انتخاب موضوع و عنوان تحقیق

  3.بررسی پیشینه تحقیق
  ادامه مطلب ...

  موضوع مطلب : پروپازال کارشناسی ارشد
  X